• Töpfer Detská BIO ryžová mliečna kaša s vanilkou od 4. mesiaca

Pripravuje sa zmiešaním s vodou. Pridali sme malé množstvo prírodného vanilkového extraktu k našim ekologickým ryžovým mliečnym cereáliám na spestrenie. Vanilka obzvlášť dobre zdôrazňuje jemnú chuť z ryže. Tá podporuje rast zdraviu prospešných bifidobaktérií v črevnej mikroflóre dieťaťa. Preto sú kaše Töpfer odporúčané detskými lekármi v EÚ pre ich vysokú kvalitu. Každá mamička chce chrániť svoje dieťa a preto mu dáva to najlepšie. Töpfer kaša obsahuje vlákninu, ktorá posilňuje obranyschopnosť Vášho bábätka zvnútra. Kaša Töpfer obsahuje vitamíny a minerálne látky, ako je železo a vápnik, dôležité pre správny vývoj dieťaťa. Zdokonaľované počas posledných viac ako 100 rokov, aby bolo pre vaše dieťatko poskytnuté len to najlepšie. topfer.sk

 • Bez lepku.
 • Bez prídavku farbív a konzervačných látok.
 • Pridanie prírodné vanilku.
 • So zmesou 4 cenných kultúr bifida.
 • Z mlieka a obilia z ekologického poľnohospodárstva.
 • Ľahko stráviteľné pre deti staršie ako 4 mesiace ako súčasť zmiešanej stravy.
 • Kaše Töpfer sú odporúčané detskými lekármi v EÚ.
 • Pripravuje sa s vodou.

Zloženie: 34,5 % následnej dojčenskej mliečnej výživy odstredené mlieko*, rastlinné oleje*, sušená srvátka* čiastočne demineralizovaná, maltodextrín*, škrob*, odstredené sušené mlieko*, sušená srvátka*, vápenaté soli kyseliny fosforečnej, vitamín C, vitamín E, difosforečnan železitý, síran zinočnatý, niacin, D-pantotenát vápenatý, vitamín A, vitamín B1, vitamín B6, jodičnan draselný,kyselina listová, vitamín K, vitamín D, 32 % mletá ryža*, odstredené sušené mlieko, sušená srvátka* čiastočne demineralizovaná, glukóza*, maltodextrín*, uhličitan vápenatý, vanilkový extrakt,kultúry bifidobaktérií (B. breve, B. bifidum, B.infantis, B. longum).
* z ekologického pestovania

Veľkosť balenia: 200 g
Töpfer Detská BIO ryžová mliečna kaša s vanilkou od 4. mesiaca
   
Odkiaľ pochádzajú suroviny pre naše ekologické detské cereálne potraviny?

Töpfer ekologické cereálie sú svojou kvalitou jedinečné. Obsahujú najviac výživných zložiek, ktoré sú šité na mieru podľa potrieb v každom veku. A každý z týchto produktov má garantovaný pôvod v ekologickom poľnohospodárstve. To znamená, že: na naše ekologické (organické) cereálne výrobky používame výhradne suroviny, ktoré sú vypestované v súlade s prísnymi pravidlami pre ekologické poľnohospodárstvo. Všetky materiály pochádzajú z kontrolovaných a certifikovaných ekologických fariem. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že naše ekologické (organické) výrobky pri výrobe používajú zložky v najlepšej ekologickej kvalite.

Ekologické mliečne cereálie s Probifido®
Mliečne cereálie sú ideálne pri prechode od mlieka k tuhej potrave. Rovnako ako Lactana® ekologická dojčenská výživa, naše mliečne cereálie obsahujú Probifido ®, komplex prírodných bifidobaktérií. Pridávajú sa jemné ryžové, pšeničné alebo ovsené vločky.

Ekologické čisté cereálie
Používame výhradne suroviny organického biologického pôvodu u čistých cereálií Töpfer. Pomocou obzvlášť šetrného postupu, zrno sa rozdrví pomocou vyššej teploty a vlhkosti, čo umožňuje deťom ľahšie ho stráviť. Zachovajú sa takto cenné zložky v obilí. Obzvlášť celozrnné cereálie obsahujú veľké množstvo vlákniny.

Naše cereálie chutia nielen tým najmenším. Aj staršie deti a dospelí sa tešia na ekologické cereálie ako výživné a zdravé občerstvenie doplnené ovocím, jogurtom, hrozienkami a orechmi.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Töpfer Detská BIO ryžová mliečna kaša s vanilkou od 4. mesiaca

 • Výrobca: Töpfer
 • Kód produktu: 60453
 • Dostupnosť: Skladom
 • 3.30€


Štítky: Töpfer Detská BIO ryžová mliečna kaša s vanilkou od 4. mesiaca