• Töpfer Detská BIO mliečna kaša zo semolinovej pšenice od 6. mesiaca

Pripravuje sa zmiešaním s vodou. Po zmiešaní s vodou, táto pšenica vytvorí sýte, ľahko stráviteľné jedlo. Prirodzene organické. Tá podporuje rast zdraviu prospešných bifidobaktérií v črevnej mikroflóre dieťaťa. Preto sú kaše Töpfer odporúčané detskými lekármi v EÚ pre ich vysokú kvalitu.Každá mamička chce chrániť svoje dieťa a preto mu dáva to najlepšie. Töpfer kaša obsahuje vlákninu, ktorá posilňuje obranyschopnosť Vášho bábätka zvnútra. Kaša Töpfer obsahuje vitamíny a minerálne látky, ako je železo a vápnik, dôležité pre správny vývoj dieťaťa. Zdokonaľované počas posledných viac ako 100 rokov, aby bolo pre vaše dieťatko poskytnuté len to najlepšie. topfer.sk

 • Bez prídavku farbív.
 • Bez konzervačných látok určených na aromatizáciu.
 • Obsahuje lepok.
 • ProBifido je zmes 4 cenných kultúr bifida, ktoré sa ukázali ako veľmi prospešné.
 • Je vyrobené z mlieka a obilia z ekologického poľnohospodárstva.
 • Ľahko stráviteľné.
 • Kaše Töpfer sú odporúčané detskými lekármi v EÚ.
 • Pripravuje sa s vodou.

Zloženie: 35,5 % následnej dojčenskej mliečnej výživy (odstredené mlieko*, rastlinné oleje*, sušená srvátka* čiastočne demineralizovaná, maltodextrín*, škrob*, odstredené sušené mlieko*, sušená srvátka*, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, vitamín C, vitamín E, difosforečnan železitý, síran zinočnatý, niacin, D-pantotenát vápenatý, vitamín A, vitamín B1, vitamín B6, jodičnan draselný,kyselina listová, vitamín K, vitamín D), 32 % tvrdej semolinovej pšenice*, sušená srvátka* čiastočne demineralizovaná, maltodextrín, odstredené sušené mlieko, glukóza, uhličitan vápenatý,kultúry bifidobaktérií (B. breve, B. bifidum, B.infantis, B. longum), vitamín B1, vitamín A, vitamín D.
* z ekologického pestovania

Veľkosť balenia: 200 g
Töpfer Detská BIO mliečna kaša zo semolinovej pšenice od 6. mesiaca
   
Odkiaľ pochádzajú suroviny pre naše ekologické detské cereálne potraviny?

Töpfer ekologické cereálie sú svojou kvalitou jedinečné. Obsahujú najviac výživných zložiek, ktoré sú šité na mieru podľa potrieb v každom veku. A každý z týchto produktov má garantovaný pôvod v ekologickom poľnohospodárstve. To znamená, že: na naše ekologické (organické) cereálne výrobky používame výhradne suroviny, ktoré sú vypestované v súlade s prísnymi pravidlami pre ekologické poľnohospodárstvo. Všetky materiály pochádzajú z kontrolovaných a certifikovaných ekologických fariem. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že naše ekologické (organické) výrobky pri výrobe používajú zložky v najlepšej ekologickej kvalite.

Ekologické mliečne cereálie s Probifido®
Mliečne cereálie sú ideálne pri prechode od mlieka k tuhej potrave. Rovnako ako Lactana® ekologická dojčenská výživa, naše mliečne cereálie obsahujú Probifido ®, komplex prírodných bifidobaktérií. Pridávajú sa jemné ryžové, pšeničné alebo ovsené vločky.

Ekologické čisté cereálie
Používame výhradne suroviny organického biologického pôvodu u čistých cereálií Töpfer. Pomocou obzvlášť šetrného postupu, zrno sa rozdrví pomocou vyššej teploty a vlhkosti, čo umožňuje deťom ľahšie ho stráviť. Zachovajú sa takto cenné zložky v obilí. Obzvlášť celozrnné cereálie obsahujú veľké množstvo vlákniny.

Naše cereálie chutia nielen tým najmenším. Aj staršie deti a dospelí sa tešia na ekologické cereálie ako výživné a zdravé občerstvenie doplnené ovocím, jogurtom, hrozienkami a orechmi.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Töpfer Detská BIO mliečna kaša zo semolinovej pšenice od 6. mesiaca

 • Výrobca: Töpfer
 • Kód produktu: 60454
 • Dostupnosť: Skladom
 • 3.30€


Štítky: Töpfer Detská BIO mliečna kaša zo semolinovej pšenice od 6. mesiaca