Himalájska soľ

                                        Čo to vlastne himalájska soľ je?

                                            Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt himalájska soľ

Himalájska soľ je najzdravšia, energiticky bohatá soľ, ktorá pochádza z oceánu starého stovky miliónov rokov, z fosílií z juhozápadných Himalájí. Tým pádom zostala chránená pred znečistením. Je to prírodná soľ - môže byť ružová, biela alebo priesvitná (čím viac do červena, tým viac železa obsahuje). Je ručne čistená a sušená na slnku.

Himalájska soľ je považovaná za najčistejšiu a najzdravišiu soľ, akú môžme prijímať. Prečo je to tak? Himalájska soľ pochádza z Himalájí (ako už napovedá jej názov) a svojou čistotou sa môže pýšiť vďaka tomu, že počas dlhých miliónov rokov (približne 250 miliónov rokov) bola bezpečne ukrytá a chránená pred znečistením prostredníctvom nánosov lávy, zeminy a kameňov, ktoré tvoria pohoria.
Taktiež jej spracovanie dbá na to, aby sa zachovala jej čistota, pozitívne účinky a najmä charakteristická ružová farba, ktorá je spôsobená pravdepodobne prítomnosťou železitých zlúčenín, dá sa povedať, že obsahuje malé množstvo akoby rozptýlenej hrdze.
Himalájska soľ podľa analýzy obsahuje 97,41% chloridu sodného a zvyšok v nej tvorí viac ako 80 druhov prospešných látok, z ktorých veľká časť sú práve potrebné minerály.
 


Porovnať výrobok (0)


Himalájska soľ ružová jemná, 500g

Himalájska soľ ružová jemná, 500g

Popis produktuhimalájska soľ pochádza z oceánu stovky miliónov rokov starého, a tým pádom zostala ch..

1.20€

Zobrazenie 1 až 1 zo 1 (1 stránok)